Ślub 2017

Mimo, że do sezonu ślubnego jeszcze trochę czasu, zaprezentowano już najnowsze kolekcje. Przyszłe panny młode mają w czym wybierać. Kreacje są różnorodne, zarówno klasyczne jak i bardziej nowatorskie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki czemu ten dzień będzie wyjątkowy.

Co nowego w modzie ślubnej?

Oczywiście nie brakuje klasycznych fasonów, które pojawiają się co roku. Nic dziwnego, wciąż większość zainteresowanych wybiera taki rodzaj sukni, ponieważ uważa się, że tak nakazuje tradycja. Króluje biel, ale pojawiło się również wiele niesamowitych strojów w odcieniach ecru oraz różu.

Ciekawym nurtem są sukienki w stylu syreny – dopasowane, które rozszerzają się na dole. To bardzo stylowe wzory, w większości białe, doskonałe dla osób cieszących się szczupłą sylwetką. Pozostałe panie nie muszą się martwić, znajdzie się coś dla każdego rodzaju sylwetki. Równie popularne są rozkloszowane, duże suknie, które sprawią, że każda panna młoda poczuje się jak księżniczka.

Ważną cechą mody ślubnej 2017 jest kontrastowe zestawienie materiałów. W wielu kreacjach pojawiają się gładkie spódnice połączone z tiulem. To daje ciekawy i oryginalny efekt. To przykład stroju dla osób gustujących w nowoczesnych kreacjach. A dla odważnych: kilka propozycji sukien ze śmiałymi, przezroczystymi wstawkami. Oczywiście pojawiają się także krótsze sukienki, nie tylko te do samej ziemi.

Detale to podstawa!

Oglądając kolekcje 2017, trudno nie zauważyć ciekawych elementów dekoracyjnych. Bardzo często pojawiają się koronki, które same w sobie są już piękne. Wiele strojów ozdobionych jest kryształkami, kamieniami lub perłami, które stanowią główną dekorację stroju odwracając uwagę od całej reszty. To rozwiązanie połączone jest z prostym fasonem, dzięki czemu zachowana jest subtelna równowaga. Często widzimy też różnego rodzaju falbany. W oryginalniejszych strojach pojawia się asymetria: sukienki na jednym ramiączku lub z niesymetrycznym dołem.

W tym sezonie mamy tak dużą różnorodność, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Różne fasony można doskonale dopasować do każdej sylwetki, tak by podkreślał atuty i tuszował ewentualne mankamenty. Idealnie dobrana suknia sprawi, że w tym dniu panna młoda będzie czuła się nadzwyczaj pięknie i komfortowo.

Opublikowany w Moda