Fakty i mity o gadżetach erotycznych

Walentynki już tuż tuż, warto więc pomyśleć o urozmaiceniu swojego Dnia Zakochanych. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu prezent dla swojej drugiej połówki, z pomocą przychodzi Ci sklep z odpowiednimi na tę okazję gadżetami. Jeżeli trochę jednak obawiasz się skorzystać z takich akcesoriów, sprawdź, co w ich przypadku jest prawdą, a co jedynie mitem.

Sex akcesoria są dla desperatów

To oczywisty mit – zabawki erotyczne stworzone są o to, aby w łóżku nigdy nie zagościła rutyna, a do tego – jak się okazuje – bardzo często są wykorzystywane właśnie przez osoby, które są w stałych i szczęśliwych związkach. Co więcej, badania wskazują na to, że po gadżety ze sklepów typu eRozkosz sięgają zwłaszcza dobrze usytuowane osoby wykształcone, które – będąc zakochanymi – pragną uczynić swój seks źródłem niezapomnianych doznań.

Szczęśliwe pary nie muszą korzystać z zabawek

Oczywiście nikt nikogo do niczego nie zmusza i prawdą jest to, że niektóre pary nie decydują się na urozmaicenie swojego życia seksualnego przy pomocy tego typu gadżetów. Nie oznacza to jednak wcale, że tylko nieszczęśliwe związki po takie sięgają – często jest wszak zupełnie na odwrót. Korzystanie z akcesoriów erotycznych to zatem, jak się okazuje, bardzo indywidualna kwestia.

Tylko zboczeńcy korzystają z gadżetów

Bardzo nietrafione założenie, które wynika z tego, że niektórzy nigdy nawet nie przeglądali oferty sex shopów, ewentualnie – po prostu – boją się z takich zabawek korzystać. Tego typu akcesoria wcale nie muszą być perwersyjne, za to mogą przynieść partnerom sporo satysfakcji i radości płynącej z niecodziennych łóżkowych igraszek.

Partnerka będzie wolała zabawki niż partnera

Niektórzy panowie boją się o to, że po skorzystaniu z niektórych gadżetów, np. z wibratorów, ich kobiety nie będą potrzebowały już seksu z nimi. Warto jednak pamiętać, że to są tylko przedmioty, które nigdy nie będą w stanie objąć naszych pań ramionami, czy stworzyć erotycznego napięcia, które może powstać tylko pomiędzy kobietą a mężczyzną. Co więcej, tego rodzaju zabawki możecie wykorzystać oboje, np. podczas Waszej wspólnej gry wstępnej.

Gadżety pozwalają lepiej komunikować się kochankom

I to jest prawda! Wspólne korzystanie z akcesoriów erotycznych wymaga rozmowy na temat wzajemnych potrzeb oraz upodobań. Dzięki temu bardzo się do siebie zbliżmy, a gadżety staną się najlepszymi przyjaciółmi w naszej sypialni. Tego typu rozmowy warto przeprowadzać jednak najlepiej jeszcze przed samym rozpoczęciem wspólnych erotycznych zabaw.

Sprawdź akcesoria erotyczne na eRozkosz.pl.