W jakim kierunku zmierza tenis?

Pewnie wiele osób zastanawia się czy jeszcze Agnieszka Radwańska w ogóle ma szansę na to, by powalczyć o tytuł Wielkoszlemowy. Jeśli jednak spojrzy się na Rogera Federera to widać, że można, tylko trzeba chcieć. Jak to w praktyce może wyglądać w przypadku Radwańskiej?

Zmiana stylu – niemożliwa

Trzeba sobie powiedzieć, że zmiana stylu u Agnieszki już nie będzie możliwa i praktycznie w tym kierunku nie będzie można myśleć. Jeśli Radwańska ma jeszcze w świecie tenisa zaistnieć musi przede wszystkim wrócić do bardzo dobrej gry, o której w tym sezonie trudno mówić. W ostatnim czasie dowiadujemy się, że Serena Williams jest w ciąży, co na pewno dla Radwańskiej jest jakąś szansą, niestety Amerykanka zawsze była dla niej nie do przejścia.

Zbliża się do nas Wimbledon, gdzie Radwańśka zawsze czuła się bardzo dobrze. Dlatego tutaj można liczyć na to, że będzie w stanie poćwiczyć nad swoją grą w najbliższych tygodniach, by znów wrócić do wysokiej formy. Jeśli to się uda można oczekiwać, że na trawie zobaczymy dobrą grę, a przy takiej i jednoczesnej nieobecności Williams można liczyć na to, że Radwańska będzie się liczyć w grze o tytuł. Na pewno nieco szczęścia będzie jej potrzebne, ale jeśli będzie dobra gra można oczekiwać, że nadal po stronie Radwańskiej będzie szansa na Wielkiego Szlema, przynajmniej jeden prestiżowy tytuł.